Bena Tour, s.r.o.

flagflag

Typy zájezdů

Menu

ID: 781460

Květinové korzo, hotel Breitner***

Termín: 12.04. (Pá) - 16.04. (Út) 2019

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 6 150 Kč

Poloha

Zájezd se koná v době největší květinové slavnosti v Evropě – květinového korza. Na tuto slavnost se každoročně sjíždějí návštěvníci z celého světa, aby mohli spatřit přehlídku tematických alegorických vozů, ozdobených tisíci květinami různých barev a tvarů, které doprovázejí mažoretky a hudební kapely. A neméně proslavený park Keukenhof se sedmi milióny kvetoucích cibulovin, které lze obdivovat jen pár týdnů, od konce března do poloviny května. Navštívíme i hlavní a korunovační město Amsterdam, Rotterdam a další….   

 

Program

1. den: odjezdy:  20.00 hod. Praha, 20.30 hod. Beroun, 21.15 hod. Plzeň. Přejezd Německem do Holandska.

2. den: dopoledne se zúčastníme v Noordwijku světoznámého Květinového korza. Dále odjedeme do jednoho z nejstarších historických sídel Holandska, proslulého architekturou, modře zdobenou keramikou a univerzitou do Delft.  Při vstupu na velké náměstí lemované kavárnami nemineme velké modré srdce, které, jako by bylo broušené ze skla. Toto kouzelné městečko je slavné i díky fajáns – keramikou z pálené hlíny, opatřenou nezaměnitelnou modrobílou polevou a také je rodiště Jane Vermeera a sídlem významné malířské školy.   Po prohlídce odjedeme do Rotterdamu- největšího evropského přístavu - prohlídka  nejznámějších pamětihodností (Oude Haven – Starý přístav) – zachovalá část historického přístavu, Spanjaardsbrug (Most Španělů), Potlood – zajímavě řešená obytná budova připomínající tužku, masivní budova Centrale Bibliotheek, nádraží Station Blaak, Kubuswoningen neboli Blaakse Bos (obytné kostky) – komplex připomínající stromořadí (proto „bos“), Euromast – nejvyšší stavba Nizozemska, kde z výšky 96 metrů se naskýtá fantastický panoramatický výhled na město a do krajiny. Pro odvážlivce - Vesmírná loď – otáčející se výtah Vás vyveze až do výšky 180 m. Procházku zakončíme u Rotterdamské tržní haly, kterou 1. října 2014 slavnostně otevřela královna Maxima. Tato tržnice je ukázkou nových urbanistických možností. Zde můžeme ochutnat místní specialitu holandský „haring“ (slaneček), nebo „kibbeling“ – smaženou rybu. Pro zájemce možnost odjet metrem (2€/1cesta-32 minut) do Den Haagu – sídla královny, parlamentu a vlády.

3. den: po snídani navštívíme čarokrásný park Keukenhof poblíž Lisse. Budeme obdivovat 6 milionů kvetoucích cibulovin, zejména tulipány, narcisy a zajisté nemineme ani bílé pávy. Po prohlídce odjedeme do Zaanse Schans (skanzen s větrnými mlýny, obchůdky, domky s předváděnou řemeslnou dílnou a muzeem). Cestou do rybářského  městečka Volendam se zastavíme na soukromé farmě Alida Hoeve, kde, kromě výkladu o výrobě sýra uvidíme i ukázku výroby dřeváků. Zde si také můžeme sýry nebo dřeváky zakoupit.  Po ochutnávce sýra nás čeká starobylé malebné rybářské městečko Volendam. K večeru se vrátíme do Rotterdamu -  možnost další prohlídky města.

4. den: po snídaní se věnujeme  prohlídce hlavního města Nizozemska – Amsterdamu. Město budeme poznávat z autobusu, při plavbě po grachtech a pěšky. Nevynecháme tradiční květinový trh na Singelu, ani srdce Amsterdamu a celého Holandska – náměstí Dam. Ctitelé umění jistě věnují dle vlastního výběru pozornost muzeím, z nichž je nejslavnější Rijksmuseum s Rembrandtovou “Noční hlídkou“.  Až do odpoledních hodin se necháme unášet nezapomenutelnou atmosférou tohoto města. Zpět do Prahy se vydáme ve večerních hodinách.

5. den – příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.

DOPORUČENÉ KAPESNÉ na vstupy - 40 €, pokud si je nezakoupíte v cestovní kanceláři.

 

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky v hotelu Breitner 3* v Rotterdamu - 5 minut chůze do centra města.  Všechny pokoje mají sociální zařízení, SAT-TV, trezor a jsou stylově zařízené. V hotelu je denní bar, který se pyšní širokou škálou whisky.

Stravování

bufetové snídaně. 

Cena zahrnuje

dopravu, 2x ubytování s bufetovou snídaní, odborného průvodce, prohlídky dle programu, povinné pojištění CK.

Cena nezahrnuje

květinový park Keukenhof 450 Kč/ osoba od 18 let, 225 Kč/ dítě 4 -17,99 let – platba v cestovní kanceláři, plavba po grachtech v Amsterdamu 10,00-15,00 €/ osoba – platba na místě, komplexní pojištění vč. léčebných výloh a storna zájezdu 340 Kč/ osoba, pojištění bez storna 140 Kč/ osoba, pobytovou taxu  2 €/ osoba od 18 let/ noc – povinná platba na místě.

12.04. (Pá) - 16.04. (Út) 2019 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Snídaně
Autobus
-6 150 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměNizozemí
MístoRotterdam
HotelKvětinové korzo, hotel Breitner***
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Termín12.04.2019 - 16.04.2019
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Zkontrolujte prosím všechna povinná pole
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor
Icons provided by Flaticon

Vytvářím objednávku...