Bena Tour, s.r.o.

flagflag

Typy zájezdů

Menu

ID: 628018

Bükfürdo, apartman Hotel *** s autobusovou dopravou

Poloha

Jedny z nejznámějších a nejpopulárnějších evropských léčebných lázní, bazény pod širým nebem a zážitkové koupele i druhé největší maďarské lázně s nejmodernějším světem sauny a speciálním léčebným střediskem wellness. Léčivé vody  jedinečného složení – s obsahem vápníku, hořčíku, fluoru a vysokým obsahem oxidu uhličitého mohou být aplikovány velmi užitečným způsobem pro terapeutickou léčbu pohybových onemocnění, gynekologických problémů a ve formě pitné kúry pro léčbu zažívacích potíží. Areál se rozkládá na 14 hektarech, venkovní bazény s léčivou vodou, plavecké bazény, zážitkové bazény, Kneippův bazén, vnější a vnitřní vířivky, komplex skluzavek, tobogán, hřiště pro děti, dětská herna, Svět sauny – tepidarium, parní lázně, infračervená kabina, aromatická sauna, venkovní ďábelská sauna, finská dřevěná sauna. V okolí lázní se nachází mnoho historických a architektonicky atraktivních míst (zámek Szapáry, město Szombathely, Soproň, Köszeg).

Apartmánový dům se skládá ze čtyř budov a je vzdálen několik minut od termálního koupaliště. V blízkosti se nachází tenisový kurt, bowling a pro milovníky golfu je zde jeden z nejkvalitnějších golfových areálů v Maďarsku.  

Program

odjezd z Prahy v 06.00 hod., cestou zdravotní zastávky. Po příjezdu do Büku nás čeká ubytování, relaxace koupání. 2.-3. den:  relaxace v termálních lázních. 4.den: relaxace, koupání do 12.00 hod. (pokoje k dispozici do 12.00 hod.,  odjezd do ČR v cca 14.30 hod.

 

Vybavení

recepce, výtah,  restaurace, sluneční terasa, zahrada na grilování, houpací síť, půjčovna kol, stolní tenis, badminton, směnárna, Wi-Fi, stolní tenis, dětské hřiště, trezor v recepci, wellness služby (masáže, léčivý balíček, malá solná jeskyně – 800 HUF ), pračka, společenská místnost, parkoviště. Zapůjčení županu (100 HUF/den).   

Ubytování

všechny apartmány mají kuchyňský kout (lednička, vařič,  kávovar, mikrovlnná trouba, nádobí), ručníky,  TV, koupelnu, rádio, terasu. Prostorné dvoulůžkové  apartmány typu A  pro 2 osoby s možností 1-2 přistýlek pro dítě do 12 let  (1 místnost – pro 3.osobu nebo  2 děti (rozkládací gauč), apartmány typu B pro 4 osoby s možností 1 přistýlky - 1x ložnice + obývací pokoj se 2 lůžky (rozkládací gauč) pro max. 5 dospělých nebo 4 dospělí + 2 děti do 12 let. K dispozici jsou také apartmány pro hendikepované. 

Stravování

bez stravy. Možnost snídaní nebo polopenzí - je zajištěno  v restauraci „Růžová zahrada“, která je v bezprostřední blízkosti hotelu. Kavárna Calvados nabízí kávu, horkou čokoládu, domácí sladkosti, pagáčiky, zmrzlinu, teplé sendviče, vína a piva. 

Cena zahrnuje

nájem apartmánu na 4 dny/3 noci, autobusovou dopravu, technický doprovod, spotřeby energií (voda, plyn, elektřina), Wi-Fi, povlečení,  ručníky a závěrečný úklid apartmánu. 

Cena nezahrnuje

pobytovou taxu (cca 1,80 € / osoba od 18 let /noc). – platba na místě. Snídaně/polopenze 1x: dospělá osoba Kč 180/520, dítě 3-9.9 let Kč 90/460 Kč. 

30.03. (Pá) - 02.04. (Po) 2018 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za apartmán TYP A při obsazenosti 2 osobami s autobusem další typy pokojů
Bez stravy
Autobus
-5 980 Kč
Rezervace
28.04. (So) - 01.05. (Út) 2018 - 4 dny, 3 noci
Cena za apartmán TYP A při obsazenosti 2 osobami s autobusem další typy pokojů
Bez stravy
Autobus
-5 980 Kč
Rezervace
27.09. (Čt) - 30.09. (Ne) 2018 - 4 dny, 3 noci
Cena za apartmán TYP A při obsazenosti 2 osobami s autobusem další typy pokojů
Bez stravy
Autobus
-6 200 Kč
Rezervace
15.11. (Čt) - 18.11. (Ne) 2018 - 4 dny, 3 noci
Cena za apartmán TYP A při obsazenosti 2 osobami s autobusem další typy pokojů
Bez stravy
Autobus
-5 360 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor
Icons provided by Flaticon

Vytvářím objednávku...