Bena Tour, s.r.o.

flagflag

Typy zájezdů

Menu

ID: 284972

Hevíz - hotel Panorama*** s autobusovou dopravou ***

Termín: 10.04. (Pá) - 13.04. (Po) 2020

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 5 550 Kč

  • Dovolená bez lepku
  • Dovolená u jezera
  • WiFi
  • DOVOLENÁ S PEJSKEM
Poloha

Lázně Hevíz jsou jedny z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku. Nachází se uprostřed okouzlujících vinic v srdci vrchoviny v župě Zala. Je zde přírodní jezero s termální vodou (vhodná k léčení nemocí pohybového ústrojí, revmatizmu, onemocnění páteře, kloubů a kostí, osteoporózy, Bechtěrevové nemoci, poúrazových a pooperačních ortopedických stavů. Díky termálnímu jezeru patří Hevíz mezi nejvyhledávanější a největší lázeňská střediska nejen v Maďarsku, ale v celé Evropě. Je největší biologicky aktivní přírodní termální jezero světa. V létě léačivá voda jezera dosahuje teploty 33o  až  35o Cv zimě teplota nikdy neklesne pod 22o C. Jedná se o teplý praamen, který dal městu jeho jméno, jelikož slovo Hevíz znmená "léčivá voda, horký pramen". Úchvatný dovolenkový region okolo Hevízu zve na výlety, vyjížďky na kole, túry a různé další aktivity. Aktivní den je pak možno zakončit ochutnávkou vína a občerstvení vautentickém vinném sklípku. Vzdálenost Praha–Hevíz je 520 km.

Hotel se nachází v malebném centru lázní Hevíz, pouhých 150 metrů od termálního jezera a jako jediný je spojen vytápenou chodbou s termálními lázněmi Atz. András (komplex 8 termálních   barénů s různě teplou vodou, vířivkami, podvodním lehátky a protiproudy). Z hotelu se naskýtá nádherný výhled na město a napohoří Keszthely. 

 

Program

Program zájezdu:

1.den : z Prahy v 06.00 hod., (další nástupní místa na dálnici D1 - moteresty a benzivá čerpadla v blízkosti Benešova-Vlašimi-Humpolce-Jihlavy a Brna),  cestou zdravotní zastávky.
Po příjezdu do Hevízu  nás čeká ubytování, večeře, procházka s průvodcem  a dle zájmu  návštěva csardy.

2.den: po snídani relaxace v termálních lázních. Po polévkovém bufetu fakultativně výlet  do Keszthely (7 km) u Balatonu. Po procházce promenádou parkem okolo Balatonu můžeme navštívit nejznámější historickou památku města – zámek Festetics (čtvrté největší a nejkrásnější aristokratické sídlo v Maďarsku). Po návratu nás čeká večeře.

3.den: snídaně, relaxace, polední polévkový buffet, fakultativně výlet vláčkem na „vinný kopeček“ Weinberg - možnost návštěvy poutního kostela nebo návštěva některého z četných sklípků, možnost degustace a nákupu. Po návratu  večeře.

4.den: snídaně, koupání a relaxace do 12.00 hod. (pokoje jsou k dispozici do 12.00 hod.), polévkový bufet,  odjezd do ČR v cca 13.00 hod.  

      Výlet :

Město KESZTHELY s cca 21.000 obyvateli je nejlidnatějším střediskem u jezera BALATON (Blatenské jezero).  Leží na jeho západním břehu, jen 5 km od světově známého lázeňského městečka HÉVÍZ.  Keszthely má cca 750-letou historii. Je i místem, nejbohatším na historické a kulturní památky v oblasti a duchovním centrem celého blatenského regionu (gotický farní kostel na náměstí). Historické dědictví různých dob dotváří jedinečnou atmosféru města. Na pěší zóně v centru města zve k občerstvení řada příjemných restaurací a kaváren s místními specialitami a výtečným vínem. Dynamicky se rozvíjející město je živou turistickou destinací a oblíbeným letoviskem, které vítá své návštěvníky a láká i bohatou kulturní nabídkou. Každoročně se zde v letních měsících pořádají různé festivaly a kulturní akce. Stálou hudební událostí města je letní „Balaton fesztivál“ a podzimní „Balaton Ösz“.  Hostům Keszthely nabízí tři pláže, ideální na koupání, relaxování a slunění. Unikátem je jedinečný lázeňský ostrov, na kterém byl první lázeňský dům postaven již v roce 1864.

Nejznámější turistické zajímavosti: Zámek Festetics („Feštetič“) je nejvýznamnější historickou památkou města. Se svými 101 místnostmi je čtvrtým největším a nejkrásnějším aristokratickým sídlem v Maďarsku. Stavbu barokního zámečku zahájil Kristóf Festetics v roce 1745. Jednopatrovou budovu ve tvaru U rozšířil jeho syn Pál. Zámek slouží dnes jako zámecké muzeum Helikon. Jeho součástí jsou interiéry zámku s dobovým nábytkem a předměty, pocházející z 18. a 19. století. Přízemní sály nabízejí sbírku nejcennějších maďarských zbraní a velmi cennou zámeckou knihovnu, která obsahuje až sto tisíc svazků. Nenechte si ujít ani Muzeum kočárů, vystavující kočáry a saně královské rodiny. Budovu obklopuje krásná zahrada a anglický park s vodotryskem. V zahradě rostou starodávné stromy, mezi nimiž jsou některé i 400 let staré. Pod zámkem je vybudován sklepní systém, v němž od roku 2005 sídlí Dům balatonských vín, který nabízí prohlídky spojené s degustací.

Muzeum pořádá zajímavé výstavy s různou tématikou. V prostorách zámku se každoročně konají různé kulturní akce. Otevírací doba: 1.-30.6 a 1.9.-31.10 úterý až neděle 09.00-17.00 hodin, 1.7.-31.8. denně 09.00-18.00 hodin.

Meziměstskou nebo lodní dopravou se lze snadno přesunout i do sousedních historických městeček Szigliget a Badacsony, které jsou vyhlášeny svou vinařskou tradicí. Oblast Balatonu nabízí i řadu dalších příjemných míst, která se již těší na Vaši návštěvu.

        

Vybavení

restaurace, lobby bar (několikrát týdně živá hudba), biliár, fitness, parkování v podzemní garáži, kadeřnické a kosmetické služby a další. Wi-Fi je zdarma.

Ubytování

Hotel PANORAMA*** :  dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, telefonem, radiem, TV/SAT, minibarem a balkonem.

Stravování

snídaně a večeře formou bufetu, v poledne polévkový bufet (mimo den příjezdu a odjezdu), přivítací drink.

Cena zahrnuje

ubytování 5/4 dny/4/3 noci, autobusovou dopravu, průvodce,  snídani formou bufetu, polévkový bufet v poledne (mimo den příjezdu a odjezdu), bufetovou večeři,  večer živá muzika v lobby baru,  používání bezpečnostní schránky,WIFI,  Wi-Fi, pojištění CK dle zákona. U zájezdu 30.4.-3.5. je v ceně 3x vstup do lázeňského areálu nebo do termálního jezera, technický doprovod,

 

Cena nezahrnuje

lázeňskou /pobytovou/ taxu: cca 1,8 €/osoba nad 18 let/noc – platí se na místě. Od 1.1.2019 cena nezahrnuje vstup dolázeňského hotelového areálu nebo do termálního jezera- 10 € / 3 hodiny - platba na místě.

Nástupní místa

 Praha-Benešov-Vlašim-Humpolec-Pelhřimov-Jihlava-Brno.

10.04. (Pá) - 13.04. (Po) 2020 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-5 550 Kč
Vybrat termín
30.04. (Čt) - 03.05. (Ne) 2020 - 4 dny, 3 noci
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-6 270 Kč
Vybrat termín
07.05. (Čt) - 10.05. (Ne) 2020 - 4 dny, 3 noci
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-5 730 Kč
Vybrat termín
03.07. (Pá) - 06.07. (Po) 2020 - 4 dny, 3 noci
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-5 550 Kč
Vybrat termín
25.09. (Pá) - 28.09. (Po) 2020 - 4 dny, 3 noci
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-5 550 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMaďarsko
MístoLázně Hevíz
HotelHevíz - hotel Panorama*** s autobusovou dopravou
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Termín10.04.2020 - 13.04.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Zkontrolujte prosím všechna povinná pole
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor
Icons provided by Flaticon

Vytvářím objednávku...