Bena Tour, s.r.o.

flagflag

Typy zájezdů

Menu

ID: 599143

Hevíz - hotel Helios *** s autobusovou dopravou ***

Termín: 14.11. (So) - 17.11. (Út) 2020

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 5 890 Kč

  • Wellness
  • Dovolená u jezera
  • Animační program
  • Fitness
  • DOVOLENÁ S PEJSKEM
Poloha

Lázně Hevíz jsou jedny z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku. Nachází se uprostřed okouzlujících vinic v srdci vrchoviny v župě Zala. Je zde přírodní jezero s termální vodou (vhodná k léčení nemocí pohybového ústrojí, revmatizmu, onemocnění páteře, kloubů a kostí, osteoporózy, Bechtěrevové nemoci, poúrazových a pooperačních ortopedických stavů. Díky termálnímu jezeru patří Hevíz mezi nejvyhledávanější a největší lázeňská střediska nejen v Maďarsku, ale v celé Evropě. Je největší biologicky aktivní přírodní termální jezero světa. V létě léačivá voda jezera dosahuje teploty 33o  až  35o Cv zimě teplota nikdy neklesne pod 22o C. Jedná se o teplý praamen, který dal městu jeho jméno, jelikož slovo Hevíz znmená "léčivá voda, horký pramen". Úchvatný dovolenkový region okolo Hevízu zve na výlety, vyjížďky na kole, túry a různé další aktivity. Aktivní den je pak možno zakončit ochutnávkou vína a občerstvení vautentickém vinném sklípku. Vzdálenost Praha–Hevíz je 520 km.

Hotel HÉLIOS ***  - tvoří soubor 2  budov (Anna a Benjamin),  leží ve Wellness parku o rozloze 45 000 m2 a je vzdálen 500 m od léčebného jezera. V hotelu je oddělení Beauty, které nabízí procedury, založené na účincích léčebné vody jako například trakce, bahenní a fluorové zábaly, podvodní masáže, elektroléčba. Pro milovníky aktivního odpočinku jsou připraveny ZDARMA programy pod vedením sportovních animátorů  - ranní  a posilovací cvičení, cvičení pro seniory, cvičení páteře, stretching, respirační cviky, Chi-Kung, Pilates, Thera-Ball, Thera -Band, vodní cvičení ,  aqua fitness, aqua  jogging, aqua stretching, 5 Tibeťanů, Nordic Walking, Power Walking a jízda na koni.

 

Program

1.den : z Prahy v 06.00 hod. a dále po dálnici  D1 (nástupní místa u benzínových čerpadel nebo motorestů), cestou zdravotní zastávky. Po příjezdu do Hevízu  nás čeká ubytování, večeře, procházka s průvodcem  a dle zájmu  návštěva csardy.

2. den: po snídani relaxace v termálních lázních. Po polévkovém bufetu fakultativně výlet do Keszthely (7 km) u Balatonu. Po procházce promenádou parkem okolo Balatonu můžeme navštívit nejznámější historickou památku města – zámek Festetics (čtvrté největší a nejkrásnější aristokratické sídlo v Maďarsku). Po návratu nás čeká večeře.

3.den: snídaně, relaxace, polední polévkový buffet, výlet vláčkem na „vinný kopeček“ Weinberg - (mimo listopadových termínů) - možnost návštěvy poutního kostela nebo návštěva některého z četných sklípků, možnost degustace a nákupu. Po návratu  večeře.

4.den: snídaně, koupání a relaxace do 12.00 hod. (pokoje jsou k dispozici do 12.00 hod.), polévkový buffet,  odjezd do ČR v cca 13.00 hod.  

U zájezdu 28.10.-1.11.:  2.-4.den: relaxace, polévkový bufet, večeře. 5.den: snídaně, koupání a relaxace do 12.00 hod. (pokoje jsou k dispozici do 12.00 hod.),  odjezd do ČR v cca 13.00 hod. 

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek, koupelna, WC, Tv, rádio, telefon, minibar, trezor. 

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu (možnost speciálních diet, polévkový bufet v poledne (mimo den příjezdu a odjezdu).   

Cena zahrnuje

ubytování 5/4 dny 4/3 noci v budově Benjamin, autobusovou dopravu, průvodce - (u zájezdu v termínu 30.4.-3.5. je  pouze technický doprovod), polopenzi formou bufetu (možnost speciálních diet, polévkový bufet v poledne (mimo den příjezdu a odjezdu),   vstupní prohlídka (měření tělesného tuku, dietní plán), neomezené používání lázní (jacuzzi, sauna, infračervená sauna, parní lázeň, zábavní lázeň, termální bazén,  nordic walking, posilovací chůze, výlety na kolech, v létě animační programy pro děti, pitná kůra, ráno bylinkový čaj,  živá hudba v lobby baru, každý čtvrtek maďarský folklórní nebo operetní večer, pondělí-pátek ranní cvičení, vodní gymnastika, každý pátek dietní poradna, používání koupacího pláště, trezor,  Wi-Fi.

U zájezdu 29.3.-2.4. je v ceně navíc: 

bylinkový čaj, 1x terapeutická gymnastika, 2x solná terapie, každý den káva a zákusek v lobby.   

 

Cena nezahrnuje

lázeňskou /pobytovou/ taxu: cca 1,8 €/osoba nad 18 let/noc – platí se na místě. 

Výlet do Keszthely:

Město KESZTHELY s cca 21.000 obyvateli je nejlidnatějším střediskem u jezera BALATON (Blatenské jezero).  Leží na jeho západním břehu, jen 5 km od světově známého lázeňského městečka HÉVÍZ.  Keszthely má cca 750-letou historii. Je i místem, nejbohatším na historické a kulturní památky v oblasti a duchovním centrem celého blatenského regionu (gotický farní kostel na náměstí). Historické dědictví různých dob dotváří jedinečnou atmosféru města. Na pěší zóně v centru města zve k občerstvení řada příjemných restaurací a kaváren s místními specialitami a výtečným vínem.

Dynamicky se rozvíjející město je živou turistickou destinací a oblíbeným letoviskem, které vítá své návštěvníky a láká i bohatou kulturní nabídkou. Každoročně se zde v letních měsících pořádají různé festivaly a kulturní akce.

Stálou hudební událostí města je letní „Balaton fesztivál“ a podzimní „Balaton

Ösz“.  Hostům Keszthely nabízí tři pláže, ideální na koupání, relaxování a slunění. Unikátem je jedinečný lázeňský ostrov, na kterém byl první lázeňský dům postaven již v roce 1864.

Nejznámější turistické zajímavosti: Zámek Festetics („Feštetič“) je nejvýznamnější historickou památkou města. Se svými 101 místnostmi je čtvrtým největším a nejkrásnějším aristokratickým sídlem v Maďarsku. Stavbu barokního zámečku zahájil Kristóf Festetics v roce 1745. Jednopatrovou budovu ve tvaru U rozšířil jeho syn Pál. Zámek slouží dnes jako zámecké muzeum Helikon. Jeho součástí jsou interiéry zámku s dobovým nábytkem a předměty, pocházející z 18. a 19. století. Přízemní sály nabízejí sbírku nejcennějších maďarských zbraní a velmi cennou zámeckou knihovnu, která obsahuje až sto tisíc svazků. Nenechte si ujít ani Muzeum kočárů, vystavující kočáry a saně královské rodiny. Budovu obklopuje krásná zahrada a anglický park s vodotryskem. V zahradě rostou starodávné stromy, mezi nimiž jsou některé i 400 let staré. Pod zámkem je vybudován sklepní systém, v němž od roku 2005 sídlí Dům balatonských vín, který nabízí prohlídky spojené s degustací.

Muzeum pořádá zajímavé výstavy s různou tématikou. V prostorách zámku se každoročně konají různé kulturní akce. Otevírací doba: 1.-30.6 a 1.9.-31.10 úterý až neděle 09.00-17.00 hodin, 1.7.-31.8. denně 09.00-18.00 hodin.

Meziměstskou nebo lodní dopravou se lze snadno přesunout i do sousedních historických městeček Szigliget a Badacsony, které jsou vyhlášeny svou vinařskou tradicí. Oblast Balatonu nabízí i řadu dalších příjemných míst, která se již těší na Vaši návštěvu.

        

03.07. (Pá) - 06.07. (Po) 2020 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-6 430 Kč
Vybrat termín
25.09. (Pá) - 28.09. (Po) 2020 - 4 dny, 3 noci
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-6 430 Kč
Vybrat termín
28.10. (St) - 01.11. (Ne) 2020 - 5 dní, 4 noci
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-7 370 Kč
Vybrat termín
14.11. (So) - 17.11. (Út) 2020 - 4 dny, 3 noci
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-5 890 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMaďarsko
MístoLázně Hevíz
HotelHevíz - hotel Helios *** s autobusovou dopravou
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Termín14.11.2020 - 17.11.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Zkontrolujte prosím všechna povinná pole
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor
Icons provided by Flaticon

Vytvářím objednávku...