Bena Tour, s.r.o.

flagflag

Typy zájezdů

Menu

ID: 599673

Hevíz - hotel Helios ***, lázeňský balíček vč. zábalu a masáže ***

Termín: 28.02. (Pá) - 03.03. (Út) 2020

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 5 150 Kč

  • Wellness
  • Dovolená u jezera
  • Animační program
  • DOVOLENÁ S PEJSKEM
Poloha

Lázně Hevíz jsou jedny z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku. Je zde přírodní jezero s termální vodou (vhodná k léčení nemocí pohybového ústrojí, revmatizmu, onemocnění páteře, kloubů a kostí, osteoporózy, Bechtěrevové nemoci, poúrazových a pooperačních ortopedických stavů). Díky termálnímu jezeru patří Hevíz mezi nejvyhledávanější a největší lázeňská střediska nejen v Maďarsku, ale v celé Evropě. Vzdálenost Praha  –  520 km.
Hotel HÉLIOS *** tvoří soubor 2 budov (Anna a Benjamin) a leží ve Wellness parku o rozloze   45 000 m2 a je vzdálen 500 m od léčebného jezera.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek s příslušenstvím, telefonem, radiem, minibarem.

Stravování

polopenzi formou bufetu, polévkový bufet v poledne, možnost speciální diety pro alergiky, celiatiky, nízkokalorická dieta, diabetická dieta, nízkobílkovinová dieta apod.

Cena zahrnuje

ubytování 5 dní/ 4 noci, polopenzi formou bufetu, polévkový bufet v poledne (mimo den příjezdu a odjezdu), možnost speciální diety pro alergiky, celiatiky, nízkokalorická dieta, diabetická dieta, nízkobílkovinová dieta apod.,  neomezené používání lázní (jacuzzi, sauna, infračervená sauna, parní lázeň, zábavní lázeň, termální bazén, v létě venkovní bazén pro dospělé a bazén pro děti, nordic walking, posilovací chůze, výlety na kolech, v létě animační programy pro děti, pitná kůra, denní sportovní program pro každého – ranní tělocvik, cvičení pro seniory, strečink, cvičení na míči, cvičení ve vodě a jiné,  večer živá hudba v lobby baru, každý čtvrtek maďarský folklórní nebo operetní večer, používání koupacího pláště a bezpečnostní schránky, Wi-Fi, 1x Humino Pack – rašelinový zábal (50 minut) + 1x masáž (20 minut).

Cena nezahrnuje

lázeňskou /pobytovou/ taxu: cca 1,8 €/osoba nad 18 let/noc – platí se na místě, parkování: 4 €/noc, parkování v garáži: 5 €/noc. Jednolůžkový pokoj na vyžádání.

V  hotelích jsou k dispozici nabídky v českém jazyce dalších lázeňských procedur.
 

Doporučený výlet:

Město KESZTHELY s cca 21.000 obyvateli je nejlidnatějším střediskem u jezera BALATON (Blatenské jezero).  Leží na jeho západním břehu, jen 5 km od světově známého lázeňského městečka HÉVÍZ.  Keszthely má cca 750-letou historii. Je i místem, nejbohatším na historické a kulturní památky v oblasti a duchovním centrem celého blatenského regionu (gotický farní kostel na náměstí). Historické dědictví různých dob dotváří jedinečnou atmosféru města. Na pěší zóně v centru města zve k občerstvení řada příjemných restaurací a kaváren s místními specialitami a výtečným vínem. Dynamicky se rozvíjející město je živou turistickou destinací a oblíbeným letoviskem, které vítá své návštěvníky a láká i bohatou kulturní nabídkou. Každoročně se zde v letních měsících pořádají různé festivaly a kulturní akce. Stálou hudební událostí města je letní „Balaton fesztivál“ a podzimní „Balaton Ösz“.  Hostům Keszthely nabízí tři pláže, ideální na koupání, relaxování a slunění. Unikátem je jedinečný lázeňský ostrov, na kterém byl první lázeňský dům postaven již v roce 1864.

Nejznámější turistické zajímavosti: Zámek Festetics („Feštetič“) je nejvýznamnější historickou památkou města. Se svými 101 místnostmi je čtvrtým největším a nejkrásnějším aristokratickým sídlem v Maďarsku. Stavbu barokního zámečku zahájil Kristóf Festetics v roce 1745. Jednopatrovou budovu ve tvaru U rozšířil jeho syn Pál. Zámek slouží dnes jako zámecké muzeum Helikon. Jeho součástí jsou interiéry zámku s dobovým nábytkem a předměty, pocházející z 18. a 19. století. Přízemní sály nabízejí sbírku nejcennějších maďarských zbraní a velmi cennou zámeckou knihovnu, která obsahuje až sto tisíc svazků. Nenechte si ujít ani Muzeum kočárů, vystavující kočáry a saně královské rodiny. Budovu obklopuje krásná zahrada a anglický park s vodotryskem. V zahradě rostou starodávné stromy, mezi nimiž jsou některé i 400 let staré. Pod zámkem je vybudován sklepní systém, v němž od roku 2005 sídlí Dům balatonských vín, který nabízí prohlídky spojené s degustací.

Muzeum pořádá zajímavé výstavy s různou tématikou. V prostorách zámku se každoročně konají různé kulturní akce. Otevírací doba: 1.-30.6 a 1.9.-31.10 úterý až neděle 09.00-17.00 hodin, 1.7.-31.8. denně 09.00-18.00 hodin.

Meziměstskou nebo lodní dopravou se lze snadno přesunout i do sousedních historických městeček Szigliget a Badacsony, které jsou vyhlášeny svou vinařskou tradicí. Oblast Balatonu nabízí i řadu dalších příjemných míst, která se již těší na Vaši návštěvu.

        

 

01.03. (Ne) - 05.03. (Čt) 2020 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji vč. rašelinového zábalu a masáže
Polopenze
Vlastní
-5 150 Kč
Vybrat termín
02.03. (Po) - 06.03. (Pá) 2020 - 5 dní, 4 noci
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji vč. rašelinového zábalu a masáže
Polopenze
Vlastní
-5 150 Kč
Vybrat termín
03.03. (Út) - 07.03. (So) 2020 - 5 dní, 4 noci
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji vč. rašelinového zábalu a masáže
Polopenze
Vlastní
-5 150 Kč
Vybrat termín
04.03. (St) - 08.03. (Ne) 2020 - 5 dní, 4 noci
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji vč. rašelinového zábalu a masáže
Polopenze
Vlastní
-5 150 Kč
Vybrat termín
05.03. (Čt) - 09.03. (Po) 2020 - 5 dní, 4 noci
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji vč. rašelinového zábalu a masáže
Polopenze
Vlastní
-5 150 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMaďarsko
MístoLázně Hevíz
HotelHevíz - hotel Helios ***, lázeňský balíček vč. zábalu a masáže
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji vč. rašelinového zábalu a masáže
Termín28.02.2020 - 03.03.2020
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Zkontrolujte prosím všechna povinná pole
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor
Icons provided by Flaticon

Vytvářím objednávku...