Bena Tour, s.r.o.

flagflag

Typy zájezdů

Menu

ID: 813124

ADVENT -Hevíz, hotel Helios s autobusem

Termín: 02.12. (St) - 06.12. (Ne) 2020

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 6 990 Kč

Poloha

Lázně Hevíz jsou jedny z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku. Je zde přírodní jezero s termální vodou (vhodná k léčení nemocí pohybového ústrojí, revmatizmu, onemocnění páteře, kloubů a kostí, osteoporózy, Bechtěrevové nemoci, poúrazových a pooperačních ortopedických stavů. Díky termálnímu jezeru patří Hevíz mezi nejvyhledávanější a největší lázeňská střediska nejen v Maďarsku,

ale v celé Evropě. Vzdálenost Praha– 520 km.

Hotel HÉLIOS ***  - tvoří soubor 2  budov  (Anna a Benjamin),  leží ve Wellness parku o rozloze 45 000 m2 a je vzdálen 500 m od léčebného jezera. 

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek: koupelna, WC, TV, rádio, telefon, minibar, župan  a trezor.

Stravování

polopenze formou bufetu (možnost speciálních diet), polévkový bufet v poledne (mimo den příjezdu a odjezdu). 

Cena zahrnuje

ubytování 5 dní/4 noci v budově Benjamin, autobusovou dopravu, průvodce, polopenzi formou bufetu (možnost speciálních diet), polévkový bufet v poledne (mimo den příjezdu a odjezdu),  neomezené používání lázní,   používání koupacího pláště, trezor, Wi-Fi. BONUS: 1x Humino (50 minut) + relaxační masáž (40 minut).

Cena nezahrnuje

lázeňskou /pobytovou/ taxu: cca 1,8 €/osoba nad 18 let/noc – platí se na místě.

Wellness:

jacuzzi, sauna, infračervená sauna, parní lázeň, zábavní lázeň, termální bazén,  V hotelu je oddělení Beauty, které nabízí procedury založené na účincích léčebné vody jako například trakce, bahenní a fluorové zábaly, podvodní masáže, elektroléčba. Pro milovníky aktivního odpočinku jsou připraveny ZDARMA programy pod vedením sportovních animátorů  - ranní  a posilovací cvičení, cvičení pro seniory, cvičení páteře, stretching, respirační cviky, Chi-Kung, Pilates, Thera-Ball, Thera -Band, vodní cvičení,  aqua fitness, aqua  jogging, aqua stretching, 5 Tibeťanů, Nordic Walking,  posilovací chůze,  pondělí-pátek ranní cvičení, denně cvičení pro seniory, vodní gymnastika.  

Program:

1.den : z Prahy v 06.00 hod. a dále po dálnici  D1 (nástupní místa u benzínových čerpadel nebo motorestů), cestou zdravotní zastávky. Po příjezdu nás čeká ubytování, relaxace, večeře.  2. den: po snídani relaxace v termálních lázních. Po polévkovém bufetu relaxace, koupání, večeře. 3.den: snídaně, relaxace, po polévkovém bufetu výlet autobusem do Keszthely (7 km) u Balatonu. Po procházce promenádou parkem okolo Balatonu můžeme navštívit nejznámější historickou památku města - zámek Festetics (čtvrté největší a nejkrásnější aristokratické sídlo v Maďarsku), dále návštěva adventních trhů - tradiční maďarské speciality jako paprikáš, pečená husí stehna, pečené placky s kysanou smetanou, klobásy a další dobroty. Rovněž můžeme ochutnat  vyhlášené koláče, perníky, dorty a zakoupit dárky. 4.den: snídaně, koupání a relaxace, polévkový bufet, relaxace, večeře. 5.den: snídaně, koupání a relaxace do 12.00 hod. (pokoje jsou k dispozici do 12.00 hod.),  odjezd do ČR v cca 13.00 hod. 

 

02.12. (St) - 06.12. (Ne) 2020 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-6 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMaďarsko
MístoLázně Hevíz
HotelADVENT -Hevíz, hotel Helios s autobusem
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Termín02.12.2020 - 06.12.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Zkontrolujte prosím všechna povinná pole
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor
Icons provided by Flaticon

Vytvářím objednávku...