Bena Tour, s.r.o.

flagflag

Typy zájezdů

Menu

ID: 554609

Zalakaros, hotel Venus s autobusovou dopravou - dítě do 13.9 let ZDARMA, platí pouze dopravu ***

Poloha

Lázeňské město Zalakaros leží na jihozápadě Maďarska, 30 km od Balatonu.  Je jedním z nejmladších lázeňských středisek, jehož 85-99°C horké vody byly “objeveny” během průzkumů ropných ložisek. Jeho prameny poskytují léčivou vodu jódového a brómového charakteru a mají ze všech maďarských lázeňských vod nejvyšší obsah fluoru. Jsou tu tři bazény pod širým nebem a vanové koupele pro veřejnost. Ve formě koupelí je zalakarošská voda vhodná pro léčení pooperačních stavů, pro léčení nemocí pohybového ústrojí, pro rehabilitace a je účinná při léčení chronických gynekologických potíží. Ze zajímavostí v okolí by návštěvníci neměli minout ptačí rezervaci v Zimány, která je vzdálena pouze 18 kilometrů. Mezi další "povinné" návštěvy patří shlédnutí stáda zubrů, chovaných 10 km od lázní; tato zvířata žijí v Evropě jen vzácně v divoké přírodě. Blízký Zalavár je proslulý svými zříceninami staroslovanského hradiště a za návštěvu stojí i jezero Balaton.

Krásný rodinný hotel Venus leží v klidné části města,  nedaleko lázeňského centra Gránit Gyógyfürdö

Program

1.den : z Prahy v 06.00 hod., (další nástupní místa na dálnici D1 - motoresty a benzivá čerpadla v blízkosti Benešova-Vlašimi-Humpolce-Jihlavy a Brna), cestou zdravotní zastávky.
Po příjezdu do hotelu nás čeká ubytování, relaxace koupání a večeře.

2.-3. den: po snídani relaxace v termálních lázních, večeře.

4.den: snídaně, koupání a relaxace (pokoje jsou k dispozici do 10:00 hod.),  odjezd do ČR v cca 13.00.

Vybavení

restaurace s mezinárodní kuchyní a maďarskými specialitami, venkovní  bazén se sluneční terasou,  fitness, ping-pong, pro děti vnitří herna a venkovní hřiště,  uzavřené parkoviště s bezpečnostními kamerami, pronájem kol, jízdy na koních, ochutnávky vín apod. 

Welness: termální bazén, bazén s atrakcemi, finská sauna, infra sauna, vířivka, parní lázeň, ve Welness je připravena pitná kůra.  Za poplatek: speciální masáže a elektroléčba pod vedením odborného lékaře, kulečník, pronájem kol, jízda na koni, masáže, kosmetika, kadeřník, solárium, pedikúra, manikúra, návštěva místní farmy "Bauernhof Garaboncias"  kočárem s koňmi. Domácí mazlíčci: pobyt možný na vyžádání předem. 

Ubytování

42 krásných, pohodlně zařízených pokojů s balkonem nebo s terasou, TV, minibarem, trezorem, telefonem, prostornou koupelnou se sprchou a WC, Wi-Fi. V přízemí jsou pokoje pro hendikepované klienty. Rodinný pokoj: 47 m2, balkon 7 m2, spací + obývací část s rozkládacím gaučem, mini bar, Sat – TV, fén, koupelna, samostatné WC s umyvadlem a Wi-Fi.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu sestaveného ze sezonních a regionálních produktů s důrazem na zdravou výživu. Vegetariánská a dietní kuchyně na vyžádání. 

Cena zahrnuje

4x/3x ubytování s bufetovou snídaní a večeří, dopravu autobusem, technický doprovod,  neomezené vstupné do  hotelového  Wellness Centra a jeho fitness prostor, volné užití županů a ručníků, pojištění cestovní kanceláře dle zákona.

 

Cena nezahrnuje

 turistickou taxu :              cca  € 1,8/osoba/noc – platba na místě.

10.03. (So) - 13.03. (Út) 2018 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-3 990 Kč
Rezervace
30.03. (Pá) - 02.04. (Po) 2018 - 4 dny, 3 noci
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-5 990 Kč
Rezervace
28.04. (So) - 01.05. (Út) 2018 - 4 dny, 3 noci
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-4 570 Kč
Rezervace
05.07. (Čt) - 08.07. (Ne) 2018 - 4 dny, 3 noci
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-5 990 Kč
Rezervace
27.09. (Čt) - 30.09. (Ne) 2018 - 4 dny, 3 noci
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-5 450 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor
Icons provided by Flaticon

Vytvářím objednávku...