Bena Tour, s.r.o.

flagflag

Typy zájezdů

Menu

ID: 621797

Zalakaros, hotel Park Inn **** s autobusem ****

Poloha

Lázeňské město Zalakaros leží na jihozápadě Maďarska, 30 km od Balatonu.  Je jedním z nejmladších lázeňských středisek, jehož 85-99°C horké prameny byly “objeveny” během průzkumů ropných ložisek. Jeho prameny poskytují léčivou vodu jódového a brómového charakteru a mají ze všech maďarských lázeňských vod nejvyšší obsah fluoru. Ve formě koupelí je zalakarošská voda vhodná pro léčení pooperačních stavů, pro léčení nemocí pohybového ústrojí, pro rehabilitace a je účinná při léčení chronických gynekologických potíží. Ze zajímavostí v okolí by návštěvníci neměli minout ptačí rezervaci v Zimány, která je vzdálena pouze 18 kilometrů. Mezi další "povinné" návštěvy patří shlédnutí stáda zubrů, chovaných 10 km od lázní; tato zvířata žijí v Evropě jen vzácně v divoké přírodě. Blízký Zalavár je proslulý svými zříceninami staroslovanského hradiště a za návštěvu stojí i jezero Balaton.

Nový krásný hotel  Park Inn  se nachází  v těsné blízkosti  termálních lázní Granit s různými vnitřními a venkovními bazény a  tobogány. S léčebnými lázněmi Gránit a Aquaparkem je hotel pohodlně propojený vyhřívanou  chodbou, kam můžete jít i v županu. 

Program

1.den : odjezd z Prahy v 06:00 hod., další nástupní místa na dálnici D1 - motoresty a benzivá čerpadla v blízkosti Benešova-Vlašimi-Humpolce-Jihlavy a Brna, cestou zdravotní zastávky. Po příjezdu do Zalakarose ubytování, relaxace, koupání a večeře.
2.-3. den: relaxace v termálních lázních.  
4.den
: snídaně, koupání a relaxace do 12:00 hod., odjezd do ČR.  

Vybavení

lobby, restaurace s mezinárodní kuchyní a maďarskými specialitami, kavárna, bar,  výtah, kulečník, video hry, šipky, dětská herna, půjčovna kol.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (26 m2) s možností 1 přistýlky jsou s balkonem, TV, telefonem,  koupelnou se sprchou a WC, klimatizací, trezorem a Wi-Fi.
Pro rodiny lze zajistit 2 pokoje spojené dveřmi nebo pokoj Suites (46 m2) až pro 5 osob, oboje na vyžádání a za příplatek 2.400 Kč/ noc.
Rovněž jsou k dispozici pokoje pro handikepované.  

Stravování

  polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu s nabídkou maďarských, mezinárodních, diabetických a vegetariánských pokrmů.  

Cena zahrnuje

ubytování s polopenzí, dopravu autobusem, technický doprovod,  každodenní vstupné do léčivých lázní Granit a Aquaparku,  zapůjčení koupacích plášťů.

Cena nezahrnuje

pobytovou taxu 1,70 €/ osoba od 18 let/ noc – povinná platba na místě.

Lázně Granit:

Vodní plocha cca 4 000 m2 v prostředí upraveného a zalesněného parku. V lázních naleznete termální a zážitkové bazény  s teplotou 28-360 C  (termální bazény – venkovní i vnitřní,  zážitkové  bazény- venkovní a vnitřní, venkovní a vnitřní dětský svět, tobogány, bazén s vlnobitím, plavecký bazén, sauny, koupele a  nejrůznější terapeutické procedury. . 

Venkovní rodinný bazén se skluzavkou,  skluzavka pro malé děti, lanový most s vodními ostrůvky. Venkovní fitness bazén organizuje 2x denně aqua gymnastiku.

Dětský vodní vnitřní  svět – pro děti do 12 let  má vícepodlažní bazén o rozloze vodní plochy 400 m2 a nabízí více než 60 druhů vodních atrakcí jako např. vodní děla, vodopády, 3 skluzavky různé obtížnosti a další. Zavěšené mosty a vestavěné ostrůvky nabízejí přístup z jednoho bazénu do druhého.  Najdeme zde i dětskou saunu.

Venkovní dětský bazén pro nejmenší děti s vodní plochou 90 m2 se nachází ve stínu stromů  a hloubka dosahuje od 0.3 do 0.5 m. Je zde také pískoviště s hračkami. Dobrodružný park – stěna na lezení, patrový krytý domek na hraní, suché skluzavky, tunel, trampolína a další. 

10.03. (So) - 13.03. (Út) 2018 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus/Praha
-7 280 Kč
Rezervace
30.03. (Pá) - 02.04. (Po) 2018 - 4 dny, 3 noci
osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus/Praha
-8 280 Kč
Rezervace
28.04. (So) - 01.05. (Út) 2018 - 4 dny, 3 noci
osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus/Praha
-8 280 Kč
Rezervace
05.07. (Čt) - 08.07. (Ne) 2018 - 4 dny, 3 noci
osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus/Praha
-8 280 Kč
Rezervace
27.09. (Čt) - 30.09. (Ne) 2018 - 4 dny, 3 noci
osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus/Praha
-8 280 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor
Icons provided by Flaticon

Vytvářím objednávku...