Bena Tour, s.r.o.

flagflag

Typy zájezdů

Menu

ID: 905621

Balaton, Siófok, hotel Európa*** s bazénem, s autobusem ***

Termín: 02.07. (Čt) - 06.07. (Po) 2020

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 7 490 Kč

Poloha

vzpomínky, kam jsme cestovali před  lety.

Sbalit batoh, plavky, sandály, sluneční brýle a ze dne na den vyrazit podle libosti třeba do Středomoří nebo na asijské pláže či ještě dál… Dnes běžná věc, ale před několika desítkami let, nesplnitelný sen. Největší “exotikou” byly větrné pláže a studené vlny Baltu nebo mělké a vyhřáté vody Balatonu – maďarského moře. Balaton byl, je a bude vždy oblíbenou destinací turistů z okolních států. Ať už se ponoříte do teplých vod Balatonu nebo do blízkého termálního jezera Hévíz či nasednete na kolo a objedete jezero, vždy zde najdete milé lidi, pohostinnost, skvělé jídlo a pití a širokou nabídku sportovních aktivit a společenských akcí. Starší, kteří tu již byli, se dnes mohou přesvědčit, jak velice se tu zvedla kvalita a nabídka služeb a pro mladší, kteří ještě nestačili Maďarsko objevit, může být tajným tipem na pěknou a “exotickou” dovolenou. Balaton je nadstandardně teplý. V létě má 26°C-28°C stupňů a je vhodný jak pro rodiny s malými dětmi, tak i pro ty, kteří se teprve učí plavat nebo pro starší osoby se sníženou pohyblivostí. Pro všechny nabízíme cestu v čase, cestu na dovolenou u Balatonu!

Siófok - městečko na jižním břehu jezera, zvané též „hlavní letní město Balatonu“, je jedním z nejoblíbenějších maďarských letovisek s bohatou nabídkou využití volného času ve dne i večer, s dlouhými travnatými plážemi a cyklistickými stezkami. Najdeme zde též hřiště na tenis a squash, termální koupaliště a  bohaté možnosti surfování a plachtění. V letovisku je 17 km dlouhé pobřeží se známými plážemi „Zlatý břeh“ a „Stříbrný břeh“. Obě pláže jsou odděleny přístavem, ve kterém kotví plachetnice a v létě linkové a výletní lodě, ale také parník s diskotékou. Napravo od přístavu začíná pobřežní promenáda "Zlatého břehu" s překrásnými "růžovými zahradami". Zde si můžeme užívat pulsující denní i noční život. Butiky, restaurace, diskotéky a cocktail-bary tu stojí jeden vedle druhého. Ve městě nalezneme rovněž museum  nejslavnějšího “rodáka”, skladatele „Čardášové princezny“ a jiných světoznámých operet, Emmericha Kálmána.   

Rozsáhlý hotelový komplex (2 hotelové budovy Európa a Hungária)  je umístěn na nejkrásnější promenádě, přímo na jižním břehu jezera. Do centra Sófoku je vzdálenost cca 1000 m.

Program

1.den: odjezd z Prahy v 06.00 hod., Benešov 06.50 hod., Tábor 07.45 hod.,  Č.Budějovice 08.45  hod., cestou zdravotní zastávky. Po příjezdu do hotelu ubytování, relaxace, koupání. 2.den: po snídani individuální program, 3.den: po snídani fakultativní výlet do Keszthely a Hevízu. 4.den: snídaně, individuální program. 5.den: po snídani individuální program  do 12.00 hodin, odjezd do ČR v cca 12.30 hodin.

Vybavení

recepce, vstupní hala s posezením, denní bar s terasou, restaurace, sauna. U komplexu je velká louka se vzrostlými stromy, bazénem (15x9 m), lehátky a udržovanou travnatou soukromou pláží. 

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, rodinné pokoje s dvoulůžkem a patrovou postelí pro děti (140x70 cm), rodinné pokoje  2+2. Všechny pokoje mají sprchu, WC, Sat-Tv, ledničku, balkon s křesílky a stolkem.

Stravování

 snídaně formou bufetu (v ceně), večeře formou 3chodového menu nebo formou bufetu (za příplatek).

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, ubytování se snídaní, průvodce po celou dobu pobytu, pobytovou taxu.

Cena nezahrnuje

4 večeře + 1.880 Kč/ osoba, komplexní pojištění vč. připojištění storna + 340 Kč/ osoba, fakultativní výlet do Keszthely a Hevízu + 300 Kč/ osoba (výlet se uskuteční při min. počtu 30 zájemců).

Wellness

sauna za poplatek.

Pro děti

dětské hřiště, dětská herna, v hlavní sezoně animační program, dětské brouzdaliště u bazénu. Pláž: vlastní s pozvolným vstupem do jezera.

Sport

stolní tenis, kuželky, minigolf, bowling, půjčovna jízdních kol, šlapadla

Fakultativní výlet

autobusem do Keszthely a Hevízu. Keszthely  - nejstarší městečko na západním konci Balatonu s nejkrásnějším aristokratickým sídlem v Maďarsku, zámkem Festetics. Hevíz – malebné lázeňské městečko v kraji vína, proslulé ojedinělým přírodním termálním jezerem.

 

02.07. (Čt) - 06.07. (Po) 2020 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Snídaně
Autobus
-7 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMaďarsko
MístoBalatonfüred
HotelBalaton, Siófok, hotel Európa*** s bazénem, s autobusem
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Termín02.07.2020 - 06.07.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Zkontrolujte prosím všechna povinná pole
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor
Icons provided by Flaticon

Vytvářím objednávku...