Bena Tour, s.r.o.

flagflag

Typy zájezdů

Menu

ID: 224535

LAST MINUTE Sicílie, Giardini Naxos, hotel Baia Degli Dei ***

Poloha

Ostrov, kde místa jako Syrakusy, Taormína, Palermo, či Catanie na Vás doslova „dýchají“ svou historií a zároveň ostrov, jehož pláže, subtropické klima a teplé moře až do konce září, Vám pomohou se dokonale zrekreovat a odpočinout si. Sicílie je svět sám pro sebe, takový malý světadíl uprostřed Středozemního moře, na němž se po tisíciletí setkávaly různé národy a kde se vzájemně mísily jejich kultury a jejich životní zvyklosti. Sicílie je obklopena ze všech stran mořem a když připočítáme přidružené ostrovy, měří její pobřeží 1200 km. Symbolem Sicílie je dosud aktivní sopka Etna, vysoká 3340 m.

Giardini Naxos je městečko s bohatou historií, s množstvím barů, restaurací i obchodů se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit východní části Sicílie.
Každou sobotu se zde konají tradiční trhy. Do Taorminy je vzdálenost 7 km – pravidelná městská doprava.

hotel Hotel Baia Degli Dei ***se nachází 100 m od krásné, písčité  pláže Baia di Recanati. Do centra městečka je vzdálenost přibližně 1 km. 

Vybavení

recepce, restaurace s výhledem na moře, bar, sluneční terasa , zahrada, Wi-Fi ve společenské místnosti (zdarma)
 

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, s vlastním příslušenstvím, balkonem nebo terasou, telefonem, klimatizací, trezorem, TV SAT, fénem.

 

Stravování

Stravování: snídaně bufetové, večeře servírované (výběr ze 3 prvních a 2 druhých chodů), zeleninový bufet, zákusek, nebo ovoce.  1/2 l minerální vody a 1/4 l vína u večeře. Děti do 1.99 let bez nároku na lůžko mají polopenzi zdarma.

 

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu Praha - Catania - Praha včetně všech příplatků, transfer z letiště do hotelu a zpět, 8 dnů / 7 nocí ubytování na osobu, 7x polopenzi včetně nápojů, služby delegáta, pojištění CK dle zákona. Slunečník lze zdarma zapůjčit na recepci hotelu - omezený počet.

Cena nezahrnuje

Pobytovou taxu - 1,50 € / noc / osoba (tato částka může být změněna) - platba na místě.

Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor

Vytvářím objednávku...