Bena Tour, s.r.o.

flagflag

Typy zájezdů

Menu

ID: 604797

Pesaro, hotel Astoria*** s bazénem ***

Poloha

Pesaro, krásné přímořské město se nachází ve střední Itálii, v regionu Marche. Založili jej Římané a vždy patřilo mezi nejvýznamnější města v kraji a dodnes patří mezi nejdůležitější přímořské letovisko na Jadranu. V poslední době se stalo pro české turisty jedním z nejoblíbenějších míst v Itálii, zejména pro letní dovolenou. Obdivovatelé památek mohou navštívit muzea a galerie, kde mezi oblíbené patří zejména ta, umístěná v Palazzo Toschi s obrazy benátského malíře Giovanni Belliniho. Milovníci hudby mohou navštívit rodný dům skladatele Gioachina Rossiniho. Na hlavním náměstí Piazza del Popolo se nachází nádherná kašna se sochami tritonů a mořských koní. Písečné pláže se táhnou až do vedlejších městeček, vstup do vody je pozvolný a moře je čisté. Na plážích se důrazně dbá na recyklaci. Přes svou bohatou historii je Pesaro moderním turistickým letoviskem, kde je mnoho obchodů, restaurací, kaváren a krásná promenáda, která láká k večerním procházkám. 

 

Vybavení

vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, klimatizovaná restaurace, bar, venkovní terasa s se stolky a křesly s výhledem na moře, venkovní bazén, garáž (za příplatek), Wi-Fi ve veřejných prostorách ZDARMA. 

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, koupelna s WC, Sat - TV, balkón. Některé pokoje mají možnost klimatizace (za příplatek), nutné vyžádat předem.

Stravování

snídaně formou bufetu.

Cena zahrnuje

ubytování za osobu 8dní/7 nocí se snídaní. 8 dní – 7 nocí – pobyty od soboty do soboty

Cena nezahrnuje

pobytovou taxu (cca 1.30 € / osoba od 14 let / den) – platba na místě. Příplatek za jednolůžkový pokoj: Kč  2 150/7 nocí, parkování v garáži -10 €/den. Možnost zajištění autobusové dopravy - Kč 1 990.

Doporučujeme výlety do San Benedetto del Tronot, Villa Rosa, Martinsicuro, Fano, Alba Adriatica, Silvi Marina, Montesilvano. 

Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor

Vytvářím objednávku...