Bena Tour, s.r.o.

flagflag

Typy zájezdů

Menu

ID: 412549

Paříž - letecký prodloužený víkend - hotel Luxia **+

Termín: 26.09. (So) - 29.09. (Út) 2020

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Snídaně

Cena: 11 990 Kč

Program

1. den: po příletu do Paříže odjedeme do hotelu, v případě možnosti se ubytujeme nebo si do určeného prostoru uložíme zavazadla a pěšky se vydáme na procházku Paříží  procházka Montmartrem, zaměřená na jeho historii a umělecký život: bulváry Rochechouart a Clichy, náměstí Pigalle, nám. Blanche a Moulin Rouge, místa spojená s filmem „Amélie z Montmartru“, rue Lepic (Vincent van Gogh), Place des Abesses (nám. Abatyší), Bateau-Lavoir na Place Goudon (obydlí malířů, sochařů a básníků, počátek kubismu), dům Jeana Maraise, jeho plastika „Muž, který prochází zdí“, náměstí Dalidy, jediná pařížská vinice, budova kabaretu „Au lapin agile“, Place du Tertre a rychlomalíři, prohlídka baziliky Sacré-Coeur a návrat na bulvár Rochechouart – cca 4 hodiny. Odpoledne individuální volno. Nocleh.

2. den: v 09.00 hodin začíná procházka s průvodcem nejznámějšími objekty Paříže: Place de la  Concorde, zahrady Tuilleries, Louvre, Palais Royal se zahradou, pasáž Vivienne, náměstí Victoires, kostel St-Eustache (varhanní koncerty, náhrobek Colbert a jiné), tržnice Les Halles („Břicho Paříže“), Centre Pompidou, fontána „Svěcení jara“.Po přestávce na oběd -  Hotel-de-Ville (pařížská radnice), ostrov Ile-de-la-Cité a katedrála Notre-Dame, konec procházky v Latinské čtvrti v uličce Rue-de-la-Huchette – cca 4 hodiny. Večer nás čeká  projížďka lodí po Seině (fakultativně). Nocleh.

3. den: v 09.00 hodin pojedeme na  půldenní výlet do Versailles (fakultativně) R.E.R.em: Prohlídka zámku (1,5 hodiny), prohlídka zahrad včetně Velkého a Malého Trianonu, procházka v Les Hameau (vesnička královny Marie Antoinetty), hra fontán s kulisou soudobé hudby (cca 3,5 hodiny). Odpoledne pokračování v prohlídce Paříže, případně návštěva muzea parfumerie Fragonard – možnost nákupů za zvýhodněné ceny. 

4. den: po snídaní následuje s průvodcem další procházka Paříží Latinskou čtvrtí: universita La Sorbonne, Pantheon, Lucemburské zahrady, Pont Neuf. Odpoledne individuální volno, večer transfer na letiště a odlet do Prahy.  

Ubytování

Paříž – jedno z nejkrásnějších měst Evropy a město mnoha tváří – město kultury, umění, módy, dobrého jídla a pestrého života. Napoleon Bonaparte nazval Paříž právem „Císařovna světa“.  V Paříži najdeme památky snad všech architektonických slohů. Kromě známé Eiffelovy věže a Louvru je zde také supermoderní čtvrť La Défense plná mrakodrapů a moderních staveb. Právě zde stojí nejznámější moderní stavba Paříže – Grande Arche.  Nezapomenutelným zážitkem je i projížďka lodí po Seině a návštěva zámku ve Versailles.

Vstupy do státních muzeí a národních památek ZDARMA pro mládež do 26 let!!

Hotel  Luxia 2* je umístěn v centru města, v  blízkosti Sacré Coeur (10 minut chůze) a ve vzdálenosti 100 m je metro Anwers. Hotel má výtah, lobby. Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, koupelna se sprchou a WC, fén, TV a telefonem, Wi-Fi.

Stravování

kontinentální snídaně.

Cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha-Paříž-Praha, letištní taxy,  palivový a bezpečnostní poplatek, transfer z letiště do hotelu a zpět na letiště, 2x nebo 3x  ubytování se snídaní, odborného průvodce po celou dobu pobytu, pojištění CK dle zákona, palubní zavazadlo do max. rozměrů 45x 40x25 cm a  do váhy max. 10 kg.

Cena zájezdu se může změnit v závislosti na změně ceny letenky.

Cena nezahrnuje

vstupy do kulturních památek.

Fakultativně: 
pojištění/pobyt                                                                                  Kč  112,-
pojištění + připojištění storna zájezdu                                              Kč  412,-
večerní projížďka lodí po Seině  se sluchátkama                              Kč  490,-
výlet do Versailles vč.dopravy rychlovlakem                                      Kč  310,- 
vstupy:  do zámku € 18,- Velký a Malý Trianon včetně Les Hameau € 12,-

 

Odlety

Praha : OK v 07.10 hodin, Paříž OK ve 20.10 hodin.

26.09. (So) - 29.09. (Út) 2020 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Snídaně
Letecky/Praha
-11 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměFrancie
MístoFrancie
HotelPaříž - letecký prodloužený víkend - hotel Luxia
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Termín26.09.2020 - 29.09.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Zkontrolujte prosím všechna povinná pole
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor
Icons provided by Flaticon

Vytvářím objednávku...