Bena Tour, s.r.o.

flagflag

Typy zájezdů

Menu

ID: 946003

léčebný pobyt Vital-akce 4noci-platba 3noci, htl. Dr.Adler***, Luisa***, Metropol***, Belvedere***

Termín: 29.11. (Ne) - 03.12. (Čt) 2020

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 5 670 Kč

Poloha

Františkovy Lázně jsou městem, kde si tradice podávají ruku se současností. První písemné zmínky o minerálních pramenech v této oblasti jsou z r. 1502. Kultivací prvního léčivého pramene započala čilá stavební činnost, která byla velmi pečlivě plánována a řízena směrem k jedinečnému architektonickému celku, citlivě zasazenému do okolní krajiny a v r. 1793 byl položen základní kámen prvního lázeňského hotelu Loimann-Badehaus (Tři lilie). Františkolázeňská léčebná kúra využívá výlučně místních přírodních léčivých zdrojů v té nejvyšší kvalitě, uplatňuje tradiční léčebné postupy a zároveň aplikuje metody nejmodernější medicíny a je vedena odbornými lékaři. Toto malé město, ale velké lázně si zachovaly jedinečný historický ráz a nabízí krásnou přírodu v okolí. Půvab i blahodárné účinky léčby ocenili významní hosté, jako byli J. W. Goethe, František I., rakouský císař, Kníže Metternich, Ludwig van Beethoven, Johann Strauss, Božena Němcová, Vítězslav Nezval, Franz Kafka, prezidenti Havel i Klaus. Nyní se k nim můžete připojit i Vy!

Hotely : LUISA, METROPOL, BELVEDERE, Dr. ADLER se nacházejí v centru lázní. Svým hostům nabízejí pohodlné ubytování v pokojích ve standardu 3*. 

Vybavení

recepce, restaurace, výtah, bezplatná WIFI ve společných prostorách, knihovna, internetový koutek, společenská místnost, nabídka kulturních programů a výletů. Služby za poplatek: denní tisk, parkování u hotelu, půjčovna jízdních kol (Bike Station Pawlik) a nordic walking holí, praní a žehlení prádla. neomezený vstup do Aquafora (pondělí - pátek). Hotely mají vlastní belneocentra.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky  mají koupelnu / WC, fén, župan (za poplatek), internet za poplatek (bezplatné připojení v recepci), TV se satelitními programy, ledničku, telefon a trezor. 

Stravování

polopenze – snídaně formou bufetu, večeře – tříchodové menu. V hotelích Luisa, Dr. Adler, Belvedere – neomezená konzumace teplých i studených nápojů k večeři (nealko, pivo, víno). Lze zajistit i plnou penzi za příplatek.

Cena zahrnuje

4x ubytování, uvítací přípitek,  polopenze formou bufetu, 4x léčebné  procedury (aromatická masáž, klasická masáž, relaxační koupel, parafinový zábal rukou,   2x dvouhodinový vstup do Aquafora - svět vody a relaxace (1 570 m2  vodní plochy), volný vstup na živou hudební produkci  v barech vybraných lázeňských hotelů. V hotelích Luisa, Dr. Adler, Belvedere – neomezená konzumace nápojů.

V Aquaforu najdete teplou vodu v bazénech, tobogán 82 m, vodní skluzavky, vodní jeskyni, smíšenou finskou saunu, relaxační bazén s vodními atrakcemi – 32OC, plavecký bazén, dětský bazén s vodními atrakcemi -32OC , venkovní dětský bazén  32OC, vnitřní vířivku, celoroční venkovní vířivku, snack bar. 

Cena nezahrnuje

lázeňský poplatek Kč 35/osoba/den – platba na místě. U pobytu o vánocích je povinný příplatek za gala štědrovečerní večeři ve výši Kč 1.280. Příplatek za plnou penzi: hotely Dr. Adler, Metropol, Belvedere – Kč 260/1 oběd, hotel Luisa Kč 330/1 oběd.  K obědům je také neomezená konzumace nápojů.

Domácí mazlíčci

jsou vítání za poplatek - platba na místě. 

Náš tip: Akvapark

Je největší a nejkrásnější akvapark českých lázní o celkové rozloze 4 000 m2. Má 6 vnitřních a venkovních bazénů s atrakcemi – rekreační, plavecký a dětský bazén, vnitřní i celoroční venkovní vířivku, vodní jeskyni, tobogán, saunu.

Venkovní areál má privátní Sluneční louku o rozloze 1 500 m2 s lehátky, slunečníky,  občerstvením, suchým Kneippovým chodníkem  a přímým vstupem do venkovního areálu Aquaforum.  V akvaparku se nachází  lesopark o rozloze 1 000 m2 s naučnou stezkou, dětským hřištěm, ohništěm, slunečními lehátky, posilovacími stroji.

 

29.11. (Ne) - 03.12. (Čt) 2020 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji Standard
Polopenze
Vlastní
-5 670 Kč
Vybrat termín
06.12. (Ne) - 10.12. (Čt) 2020 - 5 dní, 4 noci
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji Standard
Polopenze
Vlastní
-5 670 Kč
Vybrat termín
13.12. (Ne) - 17.12. (Čt) 2020 - 5 dní, 4 noci
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji Standard
Polopenze
Vlastní
-5 670 Kč
Vybrat termín
20.12. (Ne) - 24.12. (Čt) 2020 - 5 dní, 4 noci
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji Standard
Polopenze
Vlastní
-5 670 Kč
Vybrat termín
27.12. (Ne) - 31.12. (Čt) 2020 - 5 dní, 4 noci
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji Standard
Polopenze
Vlastní
-5 670 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoFrantiškovy Lázně
Hotelléčebný pobyt Vital-akce 4noci-platba 3noci, htl. Dr.Adler***, Luisa***, Metropol***, Belvedere***
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji Standard
Termín29.11.2020 - 03.12.2020
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Zkontrolujte prosím všechna povinná pole
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor
Icons provided by Flaticon

Vytvářím objednávku...