Bena Tour, s.r.o.

flagflag

Typy zájezdů

Menu

ID: 257415
Poloha

Malé středověké městečko s aquaparkem Kurfurstenbad. Vám umožní nejen poznat významné památky, navštívít vánoční trh, nakoupit dárky, ale také relaxovat v aquaparku Kurfürstenbad.

Program

Při procházce Ambergem máme pocit, jakoby nás časostroj vrhl přímo do středověku. Zvenčí mohutné městské hradby s branami a věžemi, uvnitř městské jádro s křivolakými uličkami a gotickými fasádami. Náměstí před bazilikou sv. Martina vyvolává obraz nejrůznějších kejklířů, kteří předvádějí své umění kolemjdoucím nebo služebných s košem na hlavě, které si razí cestu davem. Dnes se zde v předvánoční době koná Amberský vánoční trh, ke kterému patří vůně pečených klobás, pražených mandlí, svařeného vína nebo glazovaných jablek. Umělečtí řemeslníci, ale také různé spolky, obchody a organizace nabízejí vánoční ozdoby, vlastnoručně vyrobené výrobky, umělecká řemesla a krásné vánoční dárky. Úžasný je tako aquapark Kurfiřtské lázně, kde (kromě sauny a solária), je vše v ceně vstupenky: vodní kanál, vodopády, jeskyně s vlnobitím, 82 m dlouhý tobogán, jeskynní akvárium, vřídla, tůně s masážními proudy, fitness přístroje, bazény s ostrůvkem pro odpočínek a brouzdaliště pro neplavce. Příjemné prostředí dotváří početné exotické rostlinstvo. Všechny věkové kategorie si přijdou na své. 

Po příjezdu nás čeká prohlídka města s průvodcem. Odpoledne individuální volno, nebo koupání v lázních.  Odjezd do ČR ve večerních hodinách

Odjezdy: Praha: 06.30 hod., Rudná: 07.00 hod., Beroun: 07.15 hod.,  Plzeň: 08.15 hod.

Cena zahrnuje

Dopravu, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Koupání (3 hodiny): dospělá osoba 6,30 €, dítě 6-17,99 let 3,20 €, děti do 6 let zdarma.

Pojištění léčebných výloh - 28 Kč / osoba / den.

 

02.12. (So) 2017 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu včetně dopravy a průvodce
Bez stravy
Autobus
-670 Kč Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor

Vytvářím objednávku...