Bena Tour, s.r.o.

flagflag

Typy zájezdů

Menu

ID: 256902

Sárvár - hotel Park Inn**** SPECIÁLNÍ AKCE 7 nocí pobytu = 6 nocí platby ****

Poloha

Hotel**** se nachází v Sárváru, v jednom z nejhezčích maďarských měst v srdci západního Zadunají, světoznámé oblasti termálních vod s bohatou lidovou tradicí. Centrum města s historickými pamětihodnostmi je vzdáleno cca 15 min pěšky. 
Termální a léčebné lázně Sárvár jsou umístěny v kouzelném prostředí na břehu řeky Rába. Lázně využívají termální vodu ze 2 pramenů (43°C a 83°C), jejichž léčivá voda napomáhá při onemocncění osteoporózou, revmatizmem a pohybového ústrojí. Nový léčebný a wellness komplex byl otevřen v roce 2002 pro návštěvníky každého věku. Celkem je k dispozici přes 3600 m2 vodní plochy v různých bazénech. V lázních jsou speciálně vybaveny prostory pro rodiny s malými dětmi do 2 let. Součástí lázní je i wellness centrum se saunami, masážemi, fitness, relaxačními lehátky atd.

Hotel 4* je přímo spojen s lázeňským areálem s plochou 3600 m2 vodní plochy,  hosté mají neomezený vstup do lázní (vnitřní a venkovní bazén s termální léčivou vodou, zážitkové bazény, plavecké bazény, svět sauny).

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny kontrolovatelnou klimatizací, koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, vysokorychlostním internetovým připojením, satelitní TV s radiem, trezor a telefon.
Pokoje standard s možností 1 přistýlky,
rodinné pokoje (2 dvoulůžkové pokoje propojené dveřmi se 2 koupelnami) za příplatek 2.400 Kč/ noc.
Některé pokoje jsou s balkonem - cestovní kancelář nezaručuje pokoj s balkonem.

Stravování

Snídaně i večeře bohatou bufetovou formou.

Cena zahrnuje

ubytování s bufetovou polopenzí, vstupné do Sárvár lázeňského a welness centra, fitness prostor (sauna je za příplatek), volné užití županů a ručníků. 

Cena nezahrnuje

místní lázeňský poplatek 1,80 €/ osoba od 18 let/ noc - povinná platba na místě,
poplatek za domácího mazlíčka 8€/ noc,
parkování 3€/ noc. 

 


Pramen 43 °C teplé vody má vynikající vliv na léčení revmatismu, pohybového ústrojí a na rehabilitaci úrazů a poopeačních situací, osteoporózy  (obsahuje :minerální látky - sodík, chlorid a hydrogenkarbonát.
V hotelu se nachází recepce, příjímací hala, restaurace, kavárna, cukrárna, bar, dětský koutek, stolní tenis, šipky, kulečník, klubovna, výtah, letní terasa, obchod se suvenýry, parkoviště a podzemní garáže. Rovněž se v hotelu nachází  kadeřník, kosmetika, manikúra, pedikúra. V areálu lázní je volejbalové hřiště a  hřiště na petanque, dětské hřiště, bowling, fitness centrum a další.
Hotel je propojen  s termálními lázněmi krytou vyhřívanou chodbou, kde jsou k dispozici  4x venkovní, 3x vnitřní, 1x zážitkový, 1x termální, 1x léčebný bazén, dětské brouzdaliště a dětské vodní hřiště se skluzavkami, svět miminek, 3 obří skluzavky, aromatické a parní kabiny, 4x finské sauny, Jacuzzi, zážitkové sprchy, ledová jeskyně, relaxační prostory. Lázně jsou otevřeny od 08.00 hodin do 22.00 hodin.
V areálu se nachází dětské hřiště, bowling, fitness centrum a další. Od jara do podzimu jsou v provozu venkovní stánky s občerstvením, venkovní koupaliště, tobogány, bazén s umělým vlnobitím, dobrodružný bazén pro děti a mnoho dalších atrakcí pro děti i pro dospělé. Je zde i kryté rodinné centrum zahrnující brouzdaliště,jacuzzi, dětský klub s hlídáním dětí, bazén pro batolaty, bazén s umělým vlnobitím, dobrodružný bazén pro děti. 

 

23.08. (St) - 30.08. (St) 2017 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Vlastní
-12 380 Kč Rezervace
24.08. (Čt) - 31.08. (Čt) 2017 - 8 dní, 7 nocí
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Vlastní
-12 250 Kč Rezervace
25.08. (Pá) - 01.09. (Pá) 2017 - 8 dní, 7 nocí
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Vlastní
-12 120 Kč Rezervace
26.08. (So) - 02.09. (So) 2017 - 8 dní, 7 nocí
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Vlastní
-12 120 Kč Rezervace
27.08. (Ne) - 03.09. (Ne) 2017 - 8 dní, 7 nocí
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Vlastní
-11 990 Kč Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor

Vytvářím objednávku...