Bena Tour, s.r.o.

flagflag

Typy zájezdů

Menu

ID: 634973

Baško Polje, hotel Alem**, all inclusive

Poloha

Letovisko Baško Polje se nachází v severozápadní části Makarské riviéry, 2 km jihovýchodně od známého letoviska Baška Voda (spojeno pobřežní promenádou) a je rozloženo v hustém borovém lese přímo na mořském pobřeží. Je typickým letoviskem Makarské riviéry, vyniká krásnými plážemi z drobných oblázků a jedinečnou přírodní scenérií, jíž dominuje vápencový hřeben pohoří Biokovo. Podél pobřeží vede hezká promenáda do Baška Voda nebo na druhou stranu do letoviska Promajna. 

Komplex je tvořen hlavní budovou  a samostatnými jednopatrovými pavilony, které jsou umístěny v lesoparku a od hlavní budovy jsou vzdáleny 50 m. Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je 80 m od komplexu.

Vybavení

recepce, restaurace, restaurace á la carte, kavárna, terasa, TV místnost, obchod se suvenýry, samoobsluha, trezor na recepci (za poplatek). 

Ubytování

jednoduše zařízené pokoje se 2 jednotlivými lůžky s možností 1 přistýlky  mají koupelnu se sprchou a WC a balkón s výhledem na moře (za příplatek) nebo na hory. Ubytování je vhodné pro méně náročnou klientelu.

Stravování

all inclusive: snídaně, obědy, večeře formou bufetu +  neomezená konzumace nápojů (pivo, červené a bílé víno, 3 druhy nealko nápojů) v čase 10:00 – 21:00 hod. Konzumace pouze v centrální restauraci.

 

Cena zahrnuje

8dní/7nocí  ubytování s all inclusive, pobytovou taxu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje

dopravu: vlastní nebo autobusem za příplatek 2.600 Kč/ osoba (odjezd v pátek, návrat v neděli).

02.09. (So) - 09.09. (So) 2017 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
All inclusive
Vlastní
-8 850 Kč Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor

Vytvářím objednávku...